2022-es Nyári tábor programok és jelentkezés

További jelentkezéseket nem tudunk fogadni! Táborainkra szabad hellyel már nem rendelkezünk.

Az „Együtt a parlagfű ellen” Alapítvány 2022-ben is nyári táborokat szervez

Az Alapítvány fontos célkitűzése az egészséges életmód és a szabadidősport gyakorlás feltételeinek megteremtése, gyermek és ifjúsági sport támogatása egyaránt. Figyelmet fordítunk arra, hogy a gyermekek életkori sajátosságaiknak megfelelő foglalkozásokon vegyenek részt. A táborok célja az egészségfejlesztés, egészséges életmód megismertetése, a mozgás szerepe a mindennapokban, a kortársakkal való közös játék minél korábbi életkorban. A szervezők jó levegőn, kellemes társaságban, a természetben szeretnék aktívabbá tenni a résztvevők mindennapjait. Négy hét közül választhatnak a táborozó gyermekek és szüleik.

Általános tudnivalók

• A gyerekek érkezését 7:00 órától várjuk az „Együtt a Parlagfű Alapítvány” székhelyén (Paks, Gesztenyés u. 24.) és 16:00 óráig tudjuk biztosítani a felügyeletet. Az időjárástól függően minél több időt töltünk a szabadban (Ürge mezőn)
  • A gyerekek részére napi 3x-i étkezést biztosítunk (tízórai, ebéd, uzsonna) melyet az Alapítvány székhelyén fogyasztanak el.
  • A táborok heti díja programtól függetlenül 16.000 Ft/fő, testvérek esetén a tábor díja 26.000 Ft/testvérpár
  • Fontos változás! Az Alapítvány honlapján elérhető regisztrációs felületen szükséges regisztrálni az idei táborokra. 1 hetet lehet csak megjelölni 1 gyermek számára.
  • Változás! Minden turnusnál megjelöltük, hogy milyen korú gyerekek jelentkezését várjuk. Kérjük vegyétek figyelembe a jelentkezésnél!
  • Május első hetében értesítünk mindenkit, hogy bekerült-e a gyermek a megjelölt táborba.

Tábor időpontok

1. tábor 2022. június 20. – 24. Egészség tábor

• Ezen a héten 2008-2014. között született gyermekek jelentkezését várjuk,
  • akik szeretik a természetet a természet közelségét, szívesen túráznak akár napi 6-8 km-t.

2. tábor 2022. június 27. – július 1. Egészség tábor

• Ezen a héten 2012-2015. között született gyermekek jelentkezését várjuk,
  • akik érdeklődnek a kézműves és szabadtéri foglalkozások iránt, szívesen tesznek kisebb sétákat a Városban, és persze szeretik az állatokat.

3. tábor 2022. július 11. – július 15. Sport tábor

• 2012-2015. között született sport kedvelő fiúk-lányok jelentkezését várjuk erre a hétre.
  • Délelőttönként játékos szabadtéri sportfoglalkozásokkal, és a délutáni strandolással.
  • Létszám: 16 fő

4. tábor 2022. augusztus 1. – 5. Egészség tábor

• A 2010-2014. között született gyermekek jelentkezését várjuk erre a hétre.
  • Különböző szellemi vetélkedők, ügyességi versenyek, csapatépítő játékok, kreatív játékok várják erre a hétre jelentkező gyerekeket. Természetesen ezen a héten sem maradhatnak el a szabadtéri foglalkozások.

Önkéntes Közösségi Szolgálat

2016. január 1-jétől csak az érettségizhet, aki a középiskolás évei alatt legalább 50 óra közösségi szolgálatot végzett. Alapítványunk lehetőséget kínál a középiskolákban tanulók számára, hogy a közösségi szolgálatot táborainkban teljesítsék. Várjuk azon középiskolás diákok jelentkezését, akik szívesen jönnének táborainkba segítőként. Jelentkezni az Alapítvány elérhetőségein lehet.